12

Tuesday, December 11, 2012

yeni yılın ilk ayında ilk seni alıcağım, oh bebek.
ruhum vinil benim. önce baykuş, sonra vinil. baykuşum da vinil zaten. aralık en sevdiğim ay, bu da yeni evimden yazdığım ilk "şey". yılbaşı ağacım(ız) var bu yıl ilk kez. özendiğim her şey gibi onun da bokunu çıkardım süsleriyle felan birlikte. fırsatını bulmuşken zara home ve boyner home kimselerine kucak dolusu teşekkür ediyor ve kiraz gözlerinden öpüyorum buradan. sizleri de öpüyorum. bu ay boyunca bir daha yazacağımı sanmadığımdan olsa gerek şimdiden süpersonik bir yıl diliyorum hepinize. ağacın üstünde asılı salınan novella dedenin de selamı var.

Kedi Canımı

Tuesday, September 11, 2012

buralar eskiden dutluktu. ben de dutluktan sarkar mehtaba çıkardım. panoramik ankara manzarası da cabası.

bir de madonna'nın sol memesi tabii. aylardır, ki 3 aydır, konser orgazımlarımı yazıcam yazıcam diyorum ve fakat olmuyor. illa bi hezeyan olacak ya, işte öyle bir şey.

geldim, gördüm, dönücem diyerek şehvetle öpüyorum seni cancaazım. bi de şu "keep calm and *insert witty sözce here*" zımbırtısına aşağıda görüldüğü üzere bir nokta koymak istiyorum, zira ban her gün bayram.Semantik

Thursday, April 05, 2012

Yarının Cuma olması, bugünün Perşembe ve hatta dünün Çarşamba olmasından daha anlamlı gelmiyor. Bu işte bir yanlışlık var.

Sıçık bok ise son günlerdeki en seviştiğim küfür.

Bu durumda; no, social networking, no cry.

Kaltak

Monday, March 26, 2012

Başlığa bakıp aldanma sakın; biz eskiden, eski dediğim ben ciddi anlamda çocukken, bisikletin selesine (oturgaç) kaltak derdik ya da ben ciddi miktarda atıyorum şu an. Ama derdik. Bugün Madonna'nın Gang Bang isimli katatonik şarkısını dinlerken aklıma geldi. Gülümsedim ve nerden nereye diye geçirdim içimden; İngiliz dilinde en sevdiğim kelimedir zira bitch.

Hani metafor israfı insanlar vardır ya böyle kıçını kaşıdığı anı havanın ayazından dem vurarak anlatmaya başlar, hah işte öyle hissettim kendimi birden üstteki son iki cümle yüzünden. Kafiye falan da yapmaya başladım baköf bok oldu her şey yazmıycam işte.

Üşüyorum A.M.K.

Thursday, March 01, 2012

son birkaç günde anladım ki;


-4.5 saat oradan oraya koşturup tek bir işi bile halledememek,
-20 dakikalık bir Amerikan dizisine (bkz. Parks and Recreation) hallenmek,
-bu saatten sonra kariyer nasıl değişir ki sorusuna aynı netlikte cevap verebilmek,
-4 yıldır oturduğun evde oturmuyor görünebilmek,
-üstteki maddeye bağlı olarak zaman zaman görünmez olabildiğine inanmak,
-Madonna'yı sahne önünden izleyebilmek, ve kardan ciddi miktarlarda bıkmak mümkünmüş.

gerisi de vardı ama unuttum, zira içlerim üşüyor, içlerim.

Dana [International]

Thursday, February 16, 2012

"Verdiğin her kilonun değerini anlamak için 1 (bir) kilo kıyma düşün", dedi. İrkildim, zira toplamda 12 (oniki) kilo vermiştim. Diğer bir deyişle 12 kilo kıyma.

250 (ikiyüzelli) gr. kıymadan toraman 8 (sekiz) köfte çıkarıyorum. Yani 1 kilo kıymadan 32 (otuziki) toraman köfte çıkarabilirim. Verdiğim 12 kiloya eşdeğer 384 (üçyüzseksendört) toraman köfte eder bu da.

Şimdi daha da irkildim.

Dana gibi yiyorum derken hiç abartmadığımı farkediyorum an itibariyle, hatta kendimi azımsadığımı. Bu bağlamda, köfte yaparken dana kıymayı tercih ediyor olmam tesadüf değil sanırım. Benden çıkması potansiyel köfteyle kaç fakirin doyabileceğini düşündükçe üzülmüyor da değilim ve fakat her şeye rağmen (yaşasın yemek yemek) şişman değilim.

My Sweet Sweet 30!

Friday, December 30, 2011

Benim Tatlı Otuz'um Crazy in Love Vinil D-günü Pastası

Sayısını unuttuğum yıl kadardır 30 olacağım günü bekliyordum, oldum. Oğlak erkekleri için 30 yaşın süpersonik bumbastik önemli olduğuna dair bir şeyler okumuştum zamanında. İnanmak istedim, inandım. Bir de her yıl Aralık'ın 29. gününde dünyadaki tek Oğlak erkeği olduğumu düşünürüm. Bu yıl daha da delirdim, zira 30; ağız dolusu, çok seksi!

Fotoğrafta görülen de, kepşından da anlaşılacağı üzere, 30. d-günü pastam. Dünyanın en süpersonik bumbastik sevgilisine sahip olduğum için böyle güzel sürprizler olabiliyor her daim. Sevgili pastacı kimselerinin vinil konseptini tam olarak kavrayamamış olmalarından (bkz. vinil üzerindeki track aralıkları çok sık ve çok dikey) sevgili son derece rahatsız olsa da, ben (pastanın) kendisiyle çılgınlar gibi yiyiştim.

30 yaşın ilk kıssadan hisseleri ise şöyle;

1. Tam da daha fazla mikemmel Adidas Orginals sahibi olamam derken, bir tane daha yeni şahane gelir ve aklını başından alır.

2. Crazy in Love, evet.