Seboroid Android

Saturday, February 07, 2009

gudu.bad. majör depresyonla minör mod salınımlarının arasında bir yerde durmayı reddediyorum şiddetle. ve yine yaptığım işle son derece lezzetli bi tezat oluşturarak sosyal herhangi bir oluşumun parçası olmayı da is-te-mi-yo-rum. günün en sevdiğim anları derse gittiğim dakikalarda başlıyor artık, durum budur yani.

bitch. eski dünya - orta dünya - modern dünya - kavanoz dipli dünya hiç farketmez genellemenin en babasını yapıp gözüne gözüne sokuyorum; kadından iyi yönetici olmaz kardeşim! hepsi kapris yuvası, dengesiz, huysuz, meymenetsiz, paranoyak ve belirsiz. evet, çok gerginim ve evet, rahatladım. oh.

speed dial #1. elim gün içerisinde nerden baksan 8-9 kez telefona gidiyor hala, sonra diğer elim giden elime vurup okşuyor üzülmesin diye. böyle huzur yumağı bi adam oldum ben, bi de anneeee bittim!.

pause.back. yapmak istediğim ve fakat götüm yemediğinden mütevellit yapamadığım değişikliklerin minik tefek bi örneklemini müzik seçimlerime yansıttım sanırım, şimdi farkettim. öyle sürükle-bırak ve hatta open file yapamıyorum artık, daralıyorum zira. onun yerine tüm müzikleri tek hamleyle atıverdim oynatıcıya gitti. 10.000+ şarkı içinde çingen çalsın ben oynayayım bundan sonra. ve hatta in ve cin de top oynayıp cirit atabilir bu vesiliyle.

anşante. bloguma yaptığım her yeni gönderi arasındaki zaman aralığı, salonumla yatak odam arasında geçilmesi gereken koridorun fayans sayısına eşit olsun diye uğraşıyorum gibi sanki. bi de gel zaman git zaman Jay'in üstünden atlamam ya da üstümden silkelemem gerekiyor. hal böyleyken [telefunken], daldan dala atlamak suretiyle bi laptop alayım ve daha da saçmalayarak laptopımın kapağına [lapdancing] carebears yapışkanı yapıştırayım.

while-listening. şundan ibaret.

fini.

3 bows:

wykka said...

i guess we need to talk darlin' :)

Kroisos said...

ay kıyamam eline de yüreğine de...

Tyra DeSalvo said...

:hughug: